Trail Wallet czyli wydatki w podróży pod kontrolą


" Licz pieniądze to starczy Ci na dłużej"

               Organizacja podróży nie kończy się na  dobrym planie, skompletowaniu sprzętu, kupnie dobrego plecaka. Bardzo ważne jest rozplanowanie swojego budżetu, na co możemy sobie pozwolić a na czym lepiej zaoszczędzić. 

Długo szukałem dobrego rozwiązania, które pozwoli mi na kontrolę moich wydatków w podróży. 
Znalazłem!! Aplikacja nazywa się Trail Wallet i jest po prostu idealna. 
Interfejs jest dziecinnie prosty i bardzo przejrzysty. Pierwszym krokiem jest utworzenie nowej podróży. Po stworzeniu nowej podróży możemy ustalić dzienny budżet oraz dodać walutę, w której chcemy mieć wyświetlane statystyki. Aplikacja umożliwia dodanie walut z różnych krajów w jednej podróży. Po synchronizacji z internetem możemy orientować się w bierzących kursach co pozwala na lepszą kontrolę nad wydatkami. 

Reszta już przychodzi automatycznie. Dużym przyciskiem z plusem dodajemy wydatki, które można kategoryzować ( transport , jedzenie, hotele/hostele, przyjemność itp). Po prawej, pod przyciskiem wyglądającym jak pizza :D, znajdziemy wykres naszych wydatków. 

Aplikacja bardzo prosta i prze pomocna w planowaniu i kontrolowaniu wydatków. Niestety nic w świecie nie ma za darmo, dlatego za aplikację trzeba zapłacić 4,99 euro. Moim zdaniem warto. 


Miłego dnia
T

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz